Геотекстиль TenCate Polyfelt TS - неткані полотна для розділення і фільтрації


Геотекстиль TenCate Polyfelt TS - механічно зміцнений нетканий геотекстильний матеріал, виготовлений з нескінченних поліпропіленових ниток, що мають підвищену стійкість до УФ-випромінювання. Застосовується для розділення і фільтрації в транспортному, промисловому і цивільному будівництві.


Геотекстиль TS стабілізує основу, споруджену поверх шару земляного полотна.
 
Геотекстиль TS забезпечує рівномірну товщину шару основи, попереджаючи змішання насипного ґрунту земляного полотна. Пошкодження при укладанні мінімізовані завдяки високим показникам міцності геотекстилю на продавлювання. Широка лінійка матеріалів TS з різною розривної міцністю в поздовжньому, поперечному і діагональному напрямках надає додаткову стійкість конструкції.

Геотекстиль TS забезпечує роботу дренажної системи.

Геотекстиль TS володіє відмінними фільтраційними характеристиками, забезпечуючи одночасно високу водопровідність і утримання на місці частинок грунту. Ці параметри будуть збережені навіть в умовах високих механічних і гідравлічних навантажень, що забезпечує швидкий і ефективний дренаж.

Підбір марки геотестіля TS.

Наведена нижче таблиця дає загальне уявлення про вибір відповідного матеріалу. Для детального підбору ви можете зв'язатися з нашими менеджерами або скористатися розрахункової програмою на сайті  www.tencate.com .

Геотекстиль TS довговічний.
 
Прозводство TS гарантує застосування тільки сировини вищої якості. TS стійкий до всіх хімічних і біологічних впливів, які можуть мати місце в грунтах і будівельних матеріалах. TS розчиняється під дією ґрунтових вод і нешкідливий для них. До складу геотекстилю TS введені спеціальні УФ-стабілізатори, що обеспечівет його підвищену стійкість до сонячного світла.


Основні переваги:

- стабілізує основу поверх земляного полотна;
- забезпечує роботу дренажної системи;
- довгострокова стійкість до впливів агресивних середовищ;
- міцність і висока стійкість до пошкоджень в процесі укладання;
- ідеальні механічні властивості, що забезпечують ефективне розділення;
- чудові характеристики фільтрації;
- висока ефективність протягом тривалого часу.