Дренажні


Дренажні геомати TenCate Polyfelt DC мають в складі геосітку з високоякісного поліетилену (HDPE), і фільтруючий шар на одній або двох сторонах геосітки з механічно зміцненого нетканого геотекстильного полотна. Геотекстильний матеріал складається з нескінченних поліпропіленових ниток, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Мат DC важко піддається стисненню і зберігає високу водопровідність при істотних навантаженнях. Основне застосування - поверхневий дренаж.

Дренажні мати DC здатні забезпечувати водопровідність, яка не поступається традиційним дренажним системам. Суттєвим позитивним відмінністю є те, що товщина DC у багато десятків разів менше. Це радикально знижує витрати на установку та експлуатацію дренажних матів. Траншея під мати може бути заповнена вихідним ґрунтом, що також зменшує витрати на земляні роботи.

Мати DC мають відмінну опірність навантаженням на стиск і навіть при високих стискаючих навантаженнях забезпечують стабільний дренаж.


DC успішно застосовуються в Європі на схилах і підпірних стінках - в місцях, де крім стискають навантажень, також присутні серйозні зсувні навантаження. Також мати використовуються для укладання під асфальт дорожнього полотна і фундаменти будівель для підвищення довговічності і стійкості до опадів.


Для забезпечення високої якості мати DC виготовляється з матеріалу компанія TenCate яка здійснює контроль над виробничим процесом.