Протиерозійні

Протиерозійні геомати TenCate Polyfelt Polymat - це мати виткані з монониток, які складаються з УФ-стабілізованого поліпропілену. Деякі моделі забезпечені також армуючої сіткою. Мати Polymat відрізняються міцною звивистій структурою.

Мати TenCate Polyfelt Polymat надійно захищають схил від поверхневої ерозії, підтримуючи верхні шари грунту на ранній стадії утворення коренів у рослин. Відбувається сплетіння коренів трав з мононитки Polymat, в результаті чого утворюється шару не. Цей шар має відмінну стійкість до впливу навіть високоінтенсивної ерозії. На відміну від геоматов, які спаяні з 3-х видів сіток, TenCate Polyfelt Polymat ® дає довготривалий захист і підходить для всіх видів схилів. Його використання дозволяє швидко заповнити рослинністю круті схили і укоси. Починає ефективно боротися з ерозією відразу ж після моменту укладання. Захищає поверхню від ерозії, що виникає внаслідок опадів і повеней. Швидко і легко встановлюється. Зроблений з екологічно чистих матеріалів.

На фотографіях наочно показана вітіювата структура матеріалу. Така структура дозволяє чудово утримувати грунт навіть при дуже великих нахилах. Грунтову основу не обсипається і не втрачає форму незалежно від погодних умов: дощ, сніг, підвищена вологість і посуха не можуть помітно вплинути на їх роботу схилу. Схил також захищений від ерозії грунту і впливу коренів рослин.

TenCate Polyfelt Polymat ® буває двох типів:

Стандарт: Polymat 810,  Polymat 2010

 

Виражена тривимірна структура мононитей забезпечує потужне зчеплення між земляним полотном і верхнім шаром грунту.

Посилений: Polymat 2020

Поліпропіленові мононитки підкріплені полімерної плоскою армуючої гратами, яка поглинає силу розтягнення на довгих або крутих (> 30 °) схилах, тим самим підвищуючи їх стійкість.

TenCate Polyfelt Polymat ® етапи укладання та особливості.

1. Підготовка схилу:

Основа повинна бути приведена у відповідність зі специфікаціями проекту. Воно має бути щільним, гладким, без каменів, коренів і сторонніх предметів.

2. Укладання Polymat:

Протиерозійний мат слід помістити в заздалегідь підготовлене поглиблення. Бажано, щоб воно було в формі перевернутого рівностороннього трикутника. Далі мат слід прибити до землі за допомогою анкерів через кожні 50 см - 1 м. (в залежності від крутизни схилу). Далі мат слід розкачати вниз по схилу.

3. Кріплення:

Діаграма праворуч показує, як встановити Polymat в залежності від нахилу схилу. Анкери виготовлені з металевих стрижнів товщиною 8 мм., Довжиною 30 см. Намагайтеся не стояти безпосередньо на підлозі. Щоб було зручно прикріплювати анкери до середини мату або на рослини, слід використовувати сходи, як показано на рисунку. Для забезпечення хорошого контакту з землею геомати Polymat можна забезпечити тросами (діаметром 3-5 мм.) І протягнути як показано на рисунку знизу.

4. Заповнення заглиблень:

Потім поглиблення заповнюються грунтом.

5. Засипка геоматов:

Геомат Polymat накривається грунтом (бажано гумусом), починаючи з верхньої частини схилу. Потім грунт вирівнюють по всій площі схилу і ущільнюють. Масова товщина шару не повинна перевищувати 5 см. - в цьому випадку Polymat оптимально виконує свої протиерозійні функції.

6. Посів схилу:

Залежно від ваших потреб, ви можете використовувати Гідропосів (для великих площ) або посів вручну (для невеликих ділянок).

Правила проектування:


Наступний графік показує основні принципи відбору відповідного геоматов, припускаючи ерозію помірного ступеня. Наші рекомендації засновані на чималому досвіді, накопиченому багатьма успішними проектами, 
в яких використовувався Polymat.

Основні переваги:

- сприяють швидкому покриттю схилів крутих насипів рослинністю;

- забезпечують ефективний захист від ерозії навіть на стадії вкорінення;

- захищають області з рослинністю від впливу сил ерозії в результаті підняття рівня ґрунтових вод або повені;

- швидко і легко укладаються і є повністю екологічно безпечними.