Геогратки для грунта та зернистих шарів TenCate


Вироби TenCate Miragrid GX - це в'язані георешітки, виготовлені з поліефірних ниток високої міцності, які покриті чорним полімерним покриттям, забезпечуючи високу міцність на розрив при низьких характеристиках повзучості. Доступний повний діапазон міцності на розтяг, як одновісний, так і двовісний.


Переваги TenCate Miragrid GX:
- Висока міцність на розрив при низькому подовженні
- Низька тенденція до повзучості
- Стійкість до пошкоджень при установці
- Висока хімічна та біологічна стійкість
- Оптимізована структура сітки
- Відмінні характеристики при витягуванні і терті на кордоні розділу фаз
- Чудова ємність підключення з модульними блоками
- Проста і швидка установка

Одновісна / двовісна георешітка TenCate Miragrid GX   виготовляється з високомодульних поліестерових волокон, які в'яжуться в плоскі структуровані решітки і покриваються чорним захисним полімерним покриттям з ПВХ або акрилу, яке забезпечує опірність георешітки механічних впливів під час укладання і транспортування, дії ультрафіолету, хімічним речовинам , яке трапляється в грунті. TenCate Miragrid GX відрізняється високою міцністю при розтягуванні (від 21 до 420 кН / м) при незначному зміщенні. Miragrid GX екологічно безпечний матеріал, хімічно інертний, стійкий до тривалого впливу УФ-променів. 

Матеріал TenCate Miragrid GX розроблений спеціально для армування незв'язаних грунтів, від дрібно- до крупнозернистих. Він являє собою вкрай стійку, але еластичну геосітку. У поєднанні з жорсткістю поверхні ця еластичність забезпечує оптимальне зчеплення з ґрунтом (підвищена стійкість до висмикування і зрушенню) і економічну ефективність проекту. Використання високоміцних поліефірних ниток забезпечує високу стійкість до сповзання. Крім того, високий молекулярний вагу робить ці нитки стійкими до хімічної дії (наприклад, гідроліз) в діапазоні pH, притаманному більшості грунтів. Еластичність Miragrid GX також спрощує процес укладання. Матеріал легко відрізається без ризику отримання травм при контакті з гострими краями, і при скручуванні він не розгортається, що притаманне жорстким геосіткою. 

Основне застосування: 

- економічне і безпечне армування і стабілізація крупнозернистих погано пов'язаних грунтів;
- механічна стабілізація щебенево-гравійних шарів методом заклинювання і фіксації щебеню / гравію або іншого природного заповнювача.

Головним чином, TenCate Miragrid GX використовується для армування крутих схилів насипів, підпірних стін і підвалин мостів. Матеріал GX може бути використаний для блокових підпірних стінок для забезпечення їх стійкості. З'єднання геосітки зі стіною забезпечується, головним чином, за рахунок зчеплення між полотном і блоками. Оптимальний розподіл навантажень забезпечує економічну ефективність матеріалу. Двоосні версії Miragrid GX використовуються для стабілізації будівельних майданчиків і підстав при будівництві доріг та інших транспортних шляхів. Геосітки Miragrid також використовуються на полігонах ТПВ для зміцнення шарів гідроізоляції та запобігання ковзання верхніх шарів грунту.
 
Види застосування:

- стабілізація підстав при будівництві автомобільних доріг і залізничних колій;
- армування укосів сховищ відходів;
- пристрій армогрунтових крутих схилів і підпірних стінок.

Функціональні можливості TenCate Miragrid GX це підкріплення.


Основна функція армування - гарантувати стабільність конструкцій.