Геокомпозити для грунтів та зернистих шарів TenCate


TenCate Rock® - це комплексне рішення для армованих дамб і технічно складних конструкцій. Чудова взаємодія між ґрунтом та геотекстилем та проникність у площині забезпечують стійке рішення.

Одновісний / двовісний геокомпозит, TenCate Rock®, представляє собою нетканий голкопробивний геотекстиль, зміцнений високоміцними поліефірними нитками. Polyfelt Rock PEC застосовується для стабілізації і армування дрібнозернистого грунту, де на ряду з високою міцністю необхідна ефективна фільтрація і розділення. Polyfelt Rock PEC поставляється в одновісному і двувісному виконанні.
Геокомпозіт Rock PEC поєднує в собі відразу кілька важливих функцій: армування, розділення, фільтрації і дренажу. Нетканий шар нетканого геотекстилю захищає використовувані для армування нитки від пошкоджень і збільшує термін служби матеріалу. Високоміцні поліефірні нитки характеризуються низькою повзучістю в порівнянні з поліетиленом, через що Rock PEC забезпечує економічну ефективність проекту. Поєднання функцій армування і дренажу робить Rock PEC ідеальним для посилення і армування недренажних, дрібнодисперсних грунтів. Геокомпозіт Rock PEC забезпечує можливість дренажу в площині полотна, що сприяє швидкому розрядженню порового тиску, збільшуючи міцність грунту на зрушення. Це, в свою чергу, збільшує зсувостійкість грунту в процесі будівельних робіт і прискорює процес будівництва. Геокомпозіт Rock PEC м'який матеріал - зручний і простий в укладанні.

Основні переваги:

- низька повзучість забезпечує економічну ефективність проекту;
- структура поверхні і еластичність забезпечують відмінне зчеплення геотекстилю з грунтом;
- проникність в площині полотна знижує надлишковий поровий тиск води;
- фільтраційно-стійке поділ шарів грунту;
- армування, розділення, фільтрація і дренаж в одному матеріалі.

        Основне застосування:

Геокомпозит TenCate Polyfelt Rock PEC застосовується в будівництві армогрунтових конструкцій, де важливу роль відіграє висока міцність на розрив і фільтруючі здатності матеріалу, доріг і ж/д полотен, підстав насипів та інших областях.

Види застосування:

- армогрунтових конструкції
- будівництво ж/д полотен
- грунтові дороги
- будівництво доріг
- парковки і ділянки складування

Функціональні можливості
Дренаж 

Головною функцією зливу є евакуація води чи інших рідин до вихідних отворів конструкції.

Фільтрація

Основною функцією фільтрації є запобігання дестабілізації ґрунту внутрішніми потоками.

Підкріплення

Основна функція армування - гарантувати стабільність конструкцій.

Розділення

Основною функцією розділення є запобігання змішуванню двох різних (гранульованих) матеріалів під механічними навантаженнями, наприклад, в дорожньому русі. Розділення підтримує функціональність заповнення та продовжує термін служби конструкції.