Будівельні матеріали

Зростання цін на енергоносії в поєднанні з погіршенням екологічних умов змушують нас замислюватися про економію коштів на опалення наших квартир та будинків. Саме тому і були розроблені системи утеплення фасадів будівель, які на сьогоднішній день стали невід'ємною частиною нашого життя. Вони мають тривалий термін служби, стійкі до агресивних дій погодних умов і мають естетичний зовнішній вигляд.

Один з найпоширеніших і економічних методів утеплення фасаду - так званий «мокрий фасад». Монтаж мокрого фасаду з утеплювачем проходить в кілька етапів, які покращують експлуатаційні характеристики облицювання і декоративний вигляд. Основна відміна конструкції - багатошаровість. Як утеплювач можуть застосовуватися як мінераловатні так і полімерні плити. На поверхню теплоізоляції наноситься тонкий шар штукатурки, потім відбувається армування склосіткою. Наступним етапом наноситься декоративна штукатурка.

Високоякісні матеріали є важливою складовою фасадних систем і внутрішньої штукатурки, оскільки вони можуть запобігти появі тріщин і зменшити ризик механічного пошкодження поверхні. Щоб домогтися тривалого терміну служби фасадів і штукатурок та зберегти їх бездоганний зовнішній вигляд, необхідно звертати увагу на якість матеріалів всієї системи. Якщо один компонент має більш короткий термін служби, ніж інші, це може привести до значно більш короткому терміну служби системи в цілому. Коли використовуються неякісна склосітка та профілі, або взагалі не застосовуються, то отримуємо недостатню міцність покриття, і протягом декількох тижнів після її завершення можуть з'явитися тріщини, наприклад, через висихання штукатурки, температури, вітру або руху ізоляційних панелей.