Колекція ADFORS Novelio DecorationСпало на думку щось змінити в інтер'єрі? Прагнете чогось нового, оригінального та водночас практичного? 

Вишуканість склошпалер під фарбування ADFORS Novelio® Decoration стануть прекрасним вирішенням цих питань. Надзвичайний асортимент візерунків та фактур не залишить байдужим навіть найприскіпливішого покупця! Серед високоякісних настінних покриттів, саме  текстурні матеріали викликають найбільший інтерес. ⠀ Шпалери з рельєфною поверхнею та імітацією різноманітних матеріалів створюють незвичайний, але стильний і гармонійний ефект в будь-якому інтер'єрі. 
ADFORS Novelio® Decoration-  шпалери з ефектом двох відтінків та шпалери з жакардовим візерунком. Шпалери під фарбування вже багато років мають безперечну перевагу- можливість обрати будь-який колір для свого приміщення та зробити дизайн неповторним та унікальним. Не секрет, що колір інтер'єру впливає на наш настрій і самопочуття. У зв'язку з цим важливо підбирати правильні відтінки або вдалі їх поєднання.
Дизайнерські шпалери Decoration не тільки прикрашають інтер'єр, але і дуже функціональні як в житлових будинках, так і в громадських приміщеннях: готелях, ресторанах, школах, офісах тощо. ⠀ Адже, склошпалери Decoration - це не тільки гарно, але й, надзвичайно практично:
  • Ударостійкі: шпалери Decoration досить міцні, щоб витримати подряпини, вони не будуть пошкоджені спинками стільців і витримають удари дитячих іграшок. ⠀ 
  • Висока щільність: забезпечує додаткове укріплення стін, а також, здатна відмінно приховати недоліки та нерівності стін.
  • Пожежобезпечні: склошпалери є вог нестійкими і мають сертифікат пожежної безпеки відповідн о до Єврокласу B-st1. ⠀ 
  • Екологічні: шпалери не містять і не виділяють в приміщенні шкідливих хімічних речовин, вони є безпечними для Вашого здоров'я та навколишнього середовища. ⠀ 

ADFORS Novelio® Decoration - тільки найкраще для Вас та Ваших близьких !