Склосітки штукатурні Vertex

Концерн "Saint-Gobain ADFORS" представлений у 66 країнах світу та є одним зі світових лідерів в області будівництва. Розробки концерну забезпечують екологічність, високий рівень ефективності, комфорту та естетичну привабливість.  
Сітки «Vertex» зі скловолокна вже понад 20 років є найбільш популярним брендом серед професіоналів.
Скловолокно- волокно або комплексні нитки, що формуються зі скла. У такій формі скло демонструє незвичайні для себе властивості: не б'ється і не ламається, а замість цього легко гнеться без руйнування. Тому багато продуктів зі скловолокна використовується в будівництві. 

Будь-яке армування повинно відповідати кільком основним, але необхідним параметрам. Перший-це подовження. Це значення має бути якомога нижче. Армування повинно бути стійким до стресу. Хороші сітки досягають максимально 3 - 4% подовження. 
Другий параметр-міцність тканини. Промисловий стандарт для систем теплоізоляції - мінімальне значення 1800 Н / 5 см.
Третім дуже важливим параметром є стійкість до лугів. Армуюче скло, яке використовується найчастіше в будівництві, не стійке до лугів. Довговічність гарантується покриттям, де скловолоконна тканина покрита синтетичним каучуком, який обертає і захищає «голі» волокна від впливу лужності.
Покриття тканини є досить важливим параметром, так як воно впливає на стабільність тканини під час обробки. Тканина без обробки може легко «ковзати», але завдяки «ущільненню», що забезпечується покриттям, вся структура стає стійкою, і її можна легко розрізати і обробляти.

Склосітки «Vertex» мають високі показники всіх зазначених параметрів, а також міцного перевивального переплетення ниток, що попереджає появі тріщин на поверхні.


Характеристики склосіток «Vertex»:
- стійкість до лужного середовища
- навантаження на розрив (висока міцність при розтягуванні)
- механічна міцність
- зносостійкість
- стійкість до природних явищ
- довговічність

Напрямки застосування:
- системи утеплення фасадів
- виробництво оздоблювальних елементів (профілі)
- армування зовнішніх і внутрішніх поверхонь
- зміцнення легких будівельних панелей
- армування мармурових плит
- основа мозаїки
- основа елементів «теплої підлоги»
- армування підлог
- армування бітумних та інших ізоляційних матеріалів

Склосітки «Vertex»  застосовуються для армування теплоізоляції фасадів, оскільки відповідають високим вимогам міцності ізоляційної системи ETICS. При виробництві сітчастої тканини вироби відповідають стандарту ETAG 004, який встановлює мінімальну залишкову міцність на розтягнення. 
Термін служби ETICS залежить від якості і міцності всіх елементів фасаду, тому варто використовувати більш щільну фасадну сітку щільністю 160 г/м2. У цокольній частині фасаду, де можуть виникнути механічні пошкодження, наприклад, при ударі м'яча або автомобіля, рекомендується використовувати так звану панцирну сітку щільністю 330 г/м2.

Склосітки «Vertex»  також широко використовуються для внутрішньої штукатурки. Наприклад, для захисту стін від розтріскування в місцях, де під штукатуркою зустрічаються два типи матеріалів з різними коефіцієнтами розширення (області, які мають більш високу ймовірність утворення тріщин). Сітчаста тканина, яка перекриває ці місця, поглинає виникаючі напруги. Рекомендується використовувати сітку по всій поверхні внутрішньої штукатурки, оскільки це також знижує ризик механічного пошкодження (наприклад, від дітей або навіть недбалого поводження з пилососом). У цих випадках зазвичай достатньо легших сіток з більш низькою міцністю на розрив щільністю від 58 г/ до 120г /м2.