Про компанію

  Компанія ТОВ «КАПОНІР-ГРУПП» багато років представляє в Україні декілька потужних Європейських виробників "ADFORS SAINT-GOBAIN" (Чехія), "TENCATE GEOSYNTHETYCS" (Австрія) та "LIKOV" (Чехія).ADFORS належить до групи SAINT-GOBAIN, найбільшого у світі постачальника матеріалів та будівельних технологій. Головний офіс знаходиться у Франції. SAINT-GOBAIN більше 350 років створює та пропонує інноваційні та високопродуктивні рішення для покращення середовища проживання та повсякденного життя.

ADFORS Saint-Gobain- це надійний та інноваційний світовий лідер у галузі технічного текстилю. Орієнтований на будівельний та промисловий ринки, ADFORS Saint-Gobain пропонує рішення, що ґрунтуються на повному спектрі текстильних та покривних технологій з використанням ниток зі скловолокна, синтетичних волокон та натуральних волокон. ADFORS - це глобальна компанія, яка працює у більш ніж ста країнах з 12 виробничими майданчиками по всьому світу.

Компанія TENCATE GEOSYNTHETYCS має виробництво в Австрії, Франції та Нідерландах і вже понад 40 років удосконалює, виробляє та постачає без перебільшення майже у всі країни неткані матеріали, геосітки, ткані матеріали та інші геотекстильні матеріали, що сприяють розвитку інфраструктури, збереженню навколишнього середовища та природних ресурсів.

Компанія LIKOV також одна з лідерів європейського ринку в будівельному напрямку. Продукція LIKOV експортується більш ніж в 25 країн світу. Основною діяльністю є виробництво будівельних профілів для гіпсокартонних конструкцій, штукатурки і теплоізоляційних систем ETICS. Продукція відрізняється високою якістю завдяки постійному удосконаленню та модернізації технології виробництва, використання якісних матеріалів і методів управління якістю.

Одним з основних напрямків ТОВ «КАПОНІР-ГРУПП» є постачання геосинтетичних матеріалів для дорожнього будівництва від провідних світових виробників. ТОВ «КАПОНІР-ГРУПП» є офіційнім дистриб'ютором и постачальником в Україну армуючіх синтетичних матеріалів виробництва компанії "Saint-Gobain Adfors CZ s.r.o." (Чехія) та геосінтетіческіх матеріалів виробництва компанії "TenCate Geosynthetics" (Австрія).

Компанія «КАПОНІР-ГРУПП» має в своєму розпорядженні власні складські приміщення, в наявності є великий асортимент продукції, що дозволяє нам гарантувати безперебійну роботу, можливість планування замовлень. Вся продукція пройшла сертифікацію і відповідає як Європейським нормам якості, так і українським.

Наші переваги:

1. Клієнтоорієнтованість

2. Професіоналізм

3. Прямі поставки від виробника

4. Європейська якість продукції

5. Зручне місце розташування

Ми пропонуємо тільки найкраще - георешітки для армування асфальтобетону GlasGrid компанії ADFORS Saint-Gobain (Чехія); геотекстилі та геогратки, геокомпозіти та геомембрани компанії "TenCate Geosynthetics "(Австрія); широкий асортимент ПВХ і алюмінієвих профілів компанії «LIKOV» (Чехія); склосітки «Vertex», серпянку Fiba Tape та дизайнерські настінні покриття Novelio ADFORS Saint-Gobain (Чехія).

Наші геосинтетичні матеріали успішно застосовуються на дорогах державного, обласного значення та у всіх містах України. Використання великого досвіду, залучення найкращих фахівців на безперервне вдосконалення якості продукції дозволяє запропонувати унікальні геосінтетічні матеріали та армуючі геограткі, які спеціально розроблені для нового будівництва, реконструкції, капітального та середніх ремонтів асфальтобетонного покриття на дорогах и вулицях, мостах и ​​тунелях, аеропортах, місцях паркування, а такоже при ремонті вокруг каналізаційних люків.

Нашою будівельною продукцією комплектуються такі відомі світові системи утеплення як Baumit, Ceresit, Caparol, Knauf та інші. Нашими постійними партнерами є Епіцентр, Нова Лінія, Бауміт, Хенкель Баутехнік та багато інших.

 

Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів і партнерів!