Профіль віконний примикаючий 6/9 мм., 2,4 м.

Профіль віконний примикаючий 6 мм / 9 мм. Довжина 2,4 м.п.

  

Матеріал: ПВХ, ПЕ-плівка.

Застосовуються для внутрішніх і зовнішніх робіт.

Дозволяють виключити виникнення тріщин між віконною рамою і штукатурним шаром завдяки застосуванню пінистої стрічки (ПЕ). Мають велике теплове розширення.
Здійснюють міцне з'єднання штукатурки з віконною рамою, запобігають проникненню вологи в місці стику, а також попаданню мікроорганізмів і цвілі.
Виконують тепло- і звукоізоляційні властивості.
Надають естетичний зовнішній вигляд, завдяки точній прямовисній і рівній окантовці штукатурки навколо віконної рами.
Скорочують час і проведення оздоблювальних робіт на віконному укосі.
Охороняють віконну раму і скло від забруднення і подряпин під час проведення оздоблювальних робіт, завдяки можливості і легкості установки запобіжної плівки на вікно.
Товщина штукатурки задається розміром профілю.

Застосування:
Для міцного приклеювання поверхня повинна бути рівна, суха, без бруду, пилу і жиру. Частину, яка має відламуватися, необхідно надрізати нагорі або внизу. Відламати захисний елемент необхідно у напрямку до профілю, а не від профілю, щоб на кромці не утворилися зуби. Для забезпечення правильної функції профілю «U» паз необхідно заповнити шпаклівкою і штукатуркою по всій ширині. З'єднання в кутах можна вирішити, зрізуючи профіль під кутом.
Температура застосування (температура віконної рами, віконного профілю і навколишнього середовища) не повинна бути нижче +50 С.